Aktuálně

Krušnohorského adventního pochodu se zúčastnilo neuvěřitelných 430 účastníků

Krušnohorského adventního pochodu se zúčastnilo neuvěřitelných 430 účastníků

17.12.2017 | Ivana Dobišová
Recepce penzionu U Sněhuláka v době registrace k pochodu doslova praskala ve švech. Nový adventní projekt, Krušnohorský adventní pochod z Božího Daru do Oberwiesenthalu vzbudil obrovský a nečekaný zájem účastníků napříč všemi generacemi. Klub Krušných hor pořádá různé akce pro veřejnost již dlouhá léta, ale tento projekt s počtem 430 startujících jasně vede. „Počítali jsme s 250 účastníky a boh ... číst celý článek »
Přidejte se! Na sobotu 16.12.  připravujeme Krušnohorský adventní pochod.

Přidejte se! Na sobotu 16.12. připravujeme Krušnohorský adventní pochod.

12.11.2017 | Ivana Dobišová
Blíží se krásný předvánoční čas, který mívá na horách tak trochu kouzelnější atmosféru. My vás letos opět zveme na Adventní trhy do Oberwiesenthalu, ale tentokrát pěkně po svých, s holemi nordic walking, nebo bez nich. Na třetí adventní sobotu, 16.prosince připravujeme Krušnohorský adventní pochod z Božího Daru do sousedního Oberwiesenthalu (cca 5 km). Ve dvanáct hodin otevřeme v Penzionu U Sněhulák ... číst celý článek »
Ohlédnutí za Kadaňským babím létem

Ohlédnutí za Kadaňským babím létem

24.9.2017 | Ivana Dobišová
Letošní seriál pochodů Krok ke zdraví je minulostí. Úspěšně ho do cíle zavedlo v sobotu 23.září Kadaňské babí léto, které bylo ve znamení slunečné oblohy, přjemné teploty podzimního dne, usměvavých tváří účastníků a hladkého průběhu celého programu. O tom jsou ostatně krásné fotky v galerii těchto webových stránek. Ale co třeba pár zajímavých čísel? 1 jako jeden seriál, ... číst celý článek »
S úsměvem jde všechno líp

S úsměvem jde všechno líp

23.9.2017 | Ivana Dobišová
S úsměvem na tváři se také šel poslední pochod seriálu Krok ke zdraví, Kadaňské babí léto. Co nejdříve naplníme naší fotogalerii bezvadnými fotkami fotografa Ondřeje Kalmána. ... číst celý článek »
POZOR!!! elektronická registrace na pochod Kadaňské babí léto dnes pouze do 20:00

POZOR!!! elektronická registrace na pochod Kadaňské babí léto dnes pouze do 20:00

22.9.2017 | Ivana Dobišová
Elektronicky, či po e-mailu je možné se k sobotnímu pochodu v Kadani registrovat pouze do pátěční 20.hodiny. Pak už nejsme propojeni s internetem a Vaší případnou přihlášku si nepřečteme. Přihlásit se pak můžete osobně v Kadani přímo v den konání, v sobotu, 23.9. od 12:00. ... číst celý článek »
Generální partner seriálu

Česká Pošta

Hlavní partneři seriálu

TAKOS Kudyznudy Asociace Nordic Walking