Aktuálně

Registrační poplatek účastníků Kadaňského babího léta pro kočičky

Registrační poplatek účastníků Kadaňského babího léta pro kočičky

19.9.2017 | Ivana Dobišová
Již tuto sobotu vyvrcholí seriál nordic walking pochodů a zábavných doprovodných programů, cílených na fyzickou i duševní pohodu s názvem Krok ke zdraví, v Kadani. Na programu je na Nábřeží Maxipsa Fíka 7.ročník oblíbené akce Kadaňské babí léto. Letos jsme se rozhodli, že vybereme registrační poplatek ve výši 50 Kč a celkovou částku pak předáme kočičkám. Tedy ne rovnou jim, ale jejich obětavým pečovatelk ... číst celý článek »
Čeká nás ještě babí léto?

Čeká nás ještě babí léto?

16.9.2017 | Ivana Dobišová
Co si pro nás přichystá příroda, to nevíme, ale my připravujeme Kadaňské babí léto.  V sobotu, 23.září u hotelu Split na Nábřeží Maxipsa Fíka vás čeká již tradičně pochod nordic walking a v cíli mnoho zábavy především pro děti. Prvních 200 registrovaných účastníků obdrží věcný dárek. Ceny se budou rozdávat i v cíli, protože akci zakončí oblíbená tombola. Každé startovní číslo je totiž stejně jako každý rok sl ... číst celý článek »
Šampioni z Mariánských Lázní

Šampioni z Mariánských Lázní

11.9.2017 | Ivana Dobišová
Velká čest patří nejstarším ročníkům sobotního sportovního setkání v Mariánských Lázních. Na startovní listině se objevily ročníky 1931, 1933 a 1934. Přišli, vzali si hole a s úsměvem na tváři vyrazili. „Patří jim velké uznání a můj obdiv“ pochválil je moderátor Mariánskolázeňského kroku Ondřej Krátoška, „oni už tady chodili, když ještě rodiče většiny z nás ani nebyli na světě“ dodal. Tato trojice se akc ... číst celý článek »
Další zastávka seriálu Krok ke zdraví zná své vítěze

Další zastávka seriálu Krok ke zdraví zná své vítěze

10.9.2017 | Ivana Dobišová
Sice jsme pochodovali, ale utekli jsme dešti. Ano, můžeme opravdu mluvit o štěstí, celý den v Mariánských Lázních sice ovládla zamračená obloha, ale déšť se nám naštěstí vyhnul. Všem účastníkům děkujeme za příjemný den, gratulujeme vítězům a těšíme se na další setkání s příznivci pohybu. Máme pro vás v galerii první fotky a dlaší zpracováváme.   ... číst celý článek »
Mariánskolázeňský krok právě odstartoval

Mariánskolázeňský krok právě odstartoval

9.9.2017 | Ivana Dobišová
Téměř 150 účastníků vyrazilo na tratě 5,5 a 16 km po okolí Mariánských Lázní. Na startovní listině se objevují všechny ročníky od úctyhodného roku 1931 až po 2015. Dokonce i ti nejmladší to zkouší s holemi nordic walking. Jen tak dál!!! ... číst celý článek »
Generální partner seriálu

Česká Pošta

Hlavní partneři seriálu

TAKOS Kudyznudy Asociace Nordic Walking