Krušnohorský adventní pochod

Deutsch

Společný advent tak trochu jinak…….

 

Přidejte se k nám a přijměte pozvání na pochod od kostela Svaté Anny Na Božím Daru ke Kostelu Martina Luthera v sousedním Oberwiesenthale v sobotu, 16.prosince tohoto roku. Trasa je dlouhá odhadem 5 km a vede po turistické stezce přes česko-saský hraniční přechod, kde pro vás bude připravena ochutnávka českých i saských vánočních specialit. Ale pěkně od začátku…..

Přijměte naše pozvání a užijte si tu pravou předvánoční atmosféru v Krušných horách, na obou stranách hranice. A pokud mluvíme o pozvání, myslíme to doslova! Naši hosté nemusí nic platit. Vše je díky finanční podpoře EU, z Evropského fondu pro regionální rozvoj zdarma!

Pro více informací prosím pište na adresu info@krokkezdravi.com, nebo volejte na tel.č. 737 222 410

Základní informace k projektu Krušnohorský adventní pochod

Pořadatelé: Klub Krušných hor ve spolupráci se sborem Chorensemble Oberwiesenthal
Finanční partneři: EU / Evropský fond pro regionální rozvoj a agentura Czech Tourism s webovým portálem kudyznudy.cz
Partneři: Město Boží Dar, Penzion U Sněhuláka

 

 

 

Erzgebirgischer Adventslauf

Gemeinsamer Advent ein bisschen anders……………

Macht mit und nimmt unsere Einladung zum Lauf von der Saint Anna Kirche in Gottesgab zu der Martin-Luther-Kirche in Oberwiesenthal, am Samstag, den 16.Dezember dieses Jahres, ein. Die Streckenlänge beträgt  etwa 5 Km und führt über den alten Postweg, über den ehemaligen böhmisch-sächsischen Grenzübergang. Es gibt jedoch keine Grenzkontrollen auf dem Grenzübergang, sondern eine angenehme Verkostung von den böhmischen und sächsischen Weihnachtsspezialitäten. Aber schön vom Anfang an…..

Wir laden euch zum Erzgebirgischen Adventslauf ein! Dank der finanziellen Unterstützung der EU, aus dem Europäischen Fonds für regionale Entwicklung , bezahlen alle registrierten Teilnehmer kein Zent. Alles ist gratis.

 

Organisatoren der Veranstaltung Ergebirgischer Adventslauf:
Klub Krušných hor / Erzgebirgsklub in Zusammenarbeit mit dem Chorensemble Oberwiesenthal
Finanzierung durch: EU, den Europäischen Fond für regionale Entwicklung und Agentur Czech Tourism mit dem Webportal www.kudyznudy.cz   
Partner: Die Stadt Boží Dar, Pension Zum Schneemann/ Gottesgab

Registrační formulář

Vaše jméno a příjmení: *
Rok narození: *
Bydliště - město: *
Vaše emailová adresa: *
Text vaší zprávy:
Kolik je 2+2
Souhlasím s podmínkami*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Všichni účastníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí. Svým podpisem potvrzují, že mají vlastní pojištění.
Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za úrazy účastníků v době konání soutěže, za materiální škody ani za případné ztráty vybavení či oblečení.
Každý účastník svým podpisem potvrzuje svůj souhlas s elektronickým zpracováním svých dat na přihlášce, jejich dalším vyhodnocením a zveřejněním na internetu.
Účastníci souhlasí s dalším použitím/zveřejněním fotografií či nahrávek z akcí Krok ke zdraví 2015 v médiích, případně k výrobě DVD a tiskových médií a to bez nároku na honorář.