Pozvánka do Mariánských Lázní k dalšímu kroku směrem ke zdraví

Pozvánka do Mariánských Lázní k dalšímu kroku směrem ke zdraví
8.9.2019 | Archiv | autor: Ivana Dobišová

Přidejte se k nám! Sraz je u hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních, v sobotu, 14. září 2019 dopoledne. Spolek Klub Krušných hor ve spolupráci s Klubem českých turistů zde odstartují úderem jedenácté hodiny právě ten Váš KROK nejen KE ZDRAVÍ. Lázeňský krok odstartuje v Mariánských Lázních ji po páté a bavit se budou dospělí i děti, malí, mladí i dříve narození.

Univerzální recept na zdraví neexistuje. Každému dělá dobře něco jiného, každý má jiné potřeby. Jisté však je, že pohyb, zdravá strava, prevence, ale i zábava patří k základním pilířům péče o to nejcennější, co máme, o zdraví.

Program, který je na sobotní odpoledne připraven, uspokojí všechny věkové skupiny, aktivní sportovce i vyznavače klidnějších pohybových aktivit. Přesně v 9.00 hodin se v prostorách hotelu Krakonoš otevře informační a registrační kancelář.

Pořadatelé z Klubu Krušných hor připravili ve spolupráci s Klubem českých turistů trasy 5,5 a 16 kilometrů okolo golfového hřiště do přírodní rezervace Smraďoch a dále k prameni Farské kyselky. Komu vytráví a bude potřebovat doplnit výšlapem spálené kalorie, nemusí se obávat, na trasách bude připraveno občerstvení. 

„S aktivitou nordic walking máme již letité zkušenosti a skutečně je to aktivita s rostoucí popularitou. Těm, kteří se s tímto sportem ještě nesetkali, určitě doporučuji jeden z našich výletů po krásném okolí lázeňského města Mariánské Lázně, po trasách doporučených také Klubem českých turistů. V případě zájmu máme k dispozici i nordic walking hole zdarma k zapůjčení, stačí jen průkaz totožnosti.“, láká k aktivnímu vyzkoušení původně severského sportu Miroslav Schimmer z pořádajícího spolku Klub Krušných hor.

V rámci konání akce Krok ke zdraví bude před hotelem Krakonoš fungovat preventivní zdravotní poradna a bezplatná konzultace na téma nebezpečné pigmentové skvrny. Na děti čeká spousta zábavy.

Všechny aktivity v rámci KROKU KE ZDRAVÍ jsou pro návštěvníky ZDARMA! Pro každého registrovaného účastníka jsme navíc připravili malý dárek.  Stačí se jen zaregistrovat buď předem na e-mailové adrese info@krokkezdravi.com, nebo přímo v den konání akce v Hotelu Krakonoš.

 Partneři seriálu