Aktuálně

Společný adventní výšlap na

Společný adventní výšlap na

5.11.2018 | Ivana Dobišová
Počasí tomu sice nenasvědčuje, ale zima a adventní čas, alespoň podle kalendáře, se nezadržitelně blíží. Přijměte pozvání Klubu Krušných hor a členů pěveckého sboru Oberwiesenthal a naplánujte si návštěvu Krušných hor. V sobotu, 8.12. se koná Krušnohorský adventní pochod z Božího Daru k sousedům do Oberwiesenthalu. O občerstvení bude c ... číst celý článek »
To bylo Kadaňské babí léto 2018

To bylo Kadaňské babí léto 2018

24.9.2018 | Ivana Dobišová
Sice chladné, ale stále ještě sluncem zalité Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani, začátek astronomického podzimu, začátek babího léta a doslova Kadaňského babího léta. Vesele pomalované dětské obličeje, usměvavé tváře návštěvníků a v rychlém tempu zvládnutý pochod se speciálními holemi Nordic Walking 150 milovníků této sportovní aktivity. To byla sobota 22.září 2018 v Kadani. Pěkné počasí je základ každé ... číst celý článek »
Vzpomínka na Lázeňský krok 2018 v podobě fotografií právě v galerii

Vzpomínka na Lázeňský krok 2018 v podobě fotografií právě v galerii

11.9.2018 | Ivana Dobišová
Lázeňský krok nebyl žádnou výstavou kaktusů, jak by mohlo ilustrační foto mýlit. Byla to sportovně zábavná akce a kaktusy z obrázku si odnesli ti nejrychleší z obou tras pochodu. Mnoho dalších pěkných fotografií jsme pro vás vložili do "galerie" těchto stránek. ... číst celý článek »
Nad Mariánkami nám v sobotu do kroku svítilo slunce

Nad Mariánkami nám v sobotu do kroku svítilo slunce

9.9.2018 | Ivana Dobišová
Po deštivém pátku v Mariánských Lázních sobotní oblohu rozjasnilo slunce a teplota se vyšplhala na příjemných 18 stupňů Celsia. Prima start do Lázeňského kroku! K pochodu se zaregistrovalo celkem 153 sportovců všech věkových kategorií, tím jsme o 3 startující "trumfli" loňský ročník. Počet zájemců o tento společný výlet do okolí Mariánek pomalu až velmi pomalu, al ... číst celý článek »
Seriál zábavných pochodů Krok ke zdraví kráčí z Božího Daru do Mariánských Lázní

Seriál zábavných pochodů Krok ke zdraví kráčí z Božího Daru do Mariánských Lázní

3.9.2018 | Ivana Dobišová
Po úspěšném zahájení seriálu Krok ke zdraví Karlovým krokem na Božím Daru, s počtem 330 startujících pokračuje seriál v Mariánských Lázních Lázeňským krokem a to již tuto sobotu, 8.září. Naplánujte si i vy krásný výlet do Mariánských Lázní, spojený s příjemnou vycházkou po lázeňském okolí. Vybrat si můžete jako vždy ze dvu možností délek tratí. 5,5 km nebo delší, 16 km. Budete překvapeni, že Mariánské Lázně nejsou ... číst celý článek »
Partneři seriálu