Aktuálně

Trička jako dárek pro účastníky Karlova kroku na Božím Daru

Trička jako dárek pro účastníky Karlova kroku na Božím Daru

24.8.2019 | Ivana Dobišová
Organizátoři se již připravují na účastníky Karlova kroku, ze seriálu akcí Krok ke zdraví. Stejně jako každý rok mají pro prvních 400 registrovaných účastníků připraven hodnotný dárek. Letos přišla na řadu opět trička. Dětské velikosti bohužel neumíme odhadnout, ale ani děti, které by se i ve velikosti XS ztratily, nepřijdou zkrátka. O dárky nebude nouze. ... číst celý článek »
Trasy Karlova kroku

Trasy Karlova kroku

21.8.2019 | Ivana Dobišová
Každá vycházka do okolí Božího Daru je jedinečná. Krásná příroda, úžasné scenérie i novinky na obou trasách Ježíškovy stezky nadchnou návštěvníky v každém ročním období. Nenechte si ujít společný výlet v rámci Kroku ke zdraví do malebného okolí Božího Daru ať už s holemi, nebo i bez. Uvítáme každého účastníka a o všechny se postaráme.   ... číst celý článek »
Krok ke zdraví zdaleka nenabízí pouze sport

Krok ke zdraví zdaleka nenabízí pouze sport

19.8.2019 | Ivana Dobišová
O tom, že nedílnou součástí zdravého životního stylu každého z nás je pohyb na čerstvém vzduchu není pochyb. Na pohybu je také postaven náš seriál Krok ke zdraví, kde se snažíme popularizovat aktivitu nordic walking. Nezapomínáme však ani na zábavu a v rámci každé ze zastávek seriálu nabízíme taneční, či hudební program. V rámci božídarské zastávky Kroku ke zdraví se vedle tradičného pochodu Karlův krok mohou návš ... číst celý článek »
Už přidělujeme startovní čísla k pochodu Karlův krok 2019

Už přidělujeme startovní čísla k pochodu Karlův krok 2019

13.8.2019 | Ivana Dobišová
Tato pěkná jedenáctka už sice má své jméno na naší listině, ale jakékoliv další číslo v řadě do 400 může být právě Vaše! Využijte náš webový portál a registrujte se včas. Takže "Na viděnou na Božím Daru, v sobotu 11.8.2019". ... číst celý článek »
Naladěni na pohyb? My jsme připraveni!

Naladěni na pohyb? My jsme připraveni!

12.8.2019 | Ivana Dobišová
Doufáme, že vás náš Letní pochod v sobotu 10.srpna naladil na aktivitu nordic walking, či vycházku s přáteli, nebo zkrátka na pohyb. Budeme rádi, pokud s námi vyrazíte na Karlův krok, který startuje již 31.8. Karlův krok je sice pochod nordic walking, ale hole určitě nejsou podmínkou. A že se měří čas? Tak to také není překážka. Stále se jedná o prima výlet do přírody se zábavným programem v cíli pro celou rodinu. ... číst celý článek »
Partneři seriálu