Aktuálně

Již nadcházející víkend na Božím Daru

Již nadcházející víkend na Božím Daru

6.9.2021 | Ivana Dobišová
Přepověď počasí slibuje babí léto a to je hned o důvod navíc vyrazit do Krušných hor, na Boží Dar, na Pochod na Dětský den do Oberwiesenthalu. Již tuto sobotu, 11.září. Více informací na webových stránkách opožděné oslavy Dětského dne. Doporučujeme registracvi předem na zmíněném webovém portálu akce. ... číst celý článek »
Slunečné počasí a teploty okolo 20 stupňů slibují prima víkend

Slunečné počasí a teploty okolo 20 stupňů slibují prima víkend

2.9.2021 | Ivana Dobišová
Nenechte si proto ujít pochod, či prima vycházku po krásném okolí Mariánských Lázní. Již tuto sobotu, 4.9. pořádá Mariánskélázeňský Klub českých turistů akci Lázeňský krok. Start, cíl i doprovodný program je u Hotelu Krakonoš nad Mariánskými Lázněmi. ... číst celý článek »
Na vzdory dešti a

Na vzdory dešti a "echt aprílovému" počasí.....

28.8.2021 | Ivana Dobišová
Karlův krok – na krok za zdravím se vydaly téměř dvě stovky účastníků. Po roční koronavirové pauze se na Boží Dar v sobotu 28.srpna vrátili příznivci aktivity nordic walkingu a zdravého životního stylu. Téměř dvě stovky českých i německých účastníků neodradilo ani božídarské počasí s teplotami kolem 10 stupňů a aprílovými přeháňkami a vyrazily na pochod. Připraveny byly tratě 5 a 15 kilometrů po J ... číst celý článek »
Doba roušková?

Doba roušková?

26.8.2021 | Ivana Dobišová
Pořadatel, Klub Krušných hor samozřejmě bude v rámci akce Krok ke zdraví dodržovat všechna proticovidová opatření, ketrá vládnou této době. Ve vnitřních prostorách, tedy v registrační místnosti a u výdeje startovních čísel a triček, na Božídarském Městském úřadu musí mít všichni přítomní zakrytá ústa a nos nanorouškou, nebo respirátorem FFP2/KN 95. Přibalte si tedy tuto sobotu před cestou na Boží Dar kromě do ... číst celý článek »
Chystáte se na akci Krok ke zdraví, v sobotu 28.8. na Boží Dar?

Chystáte se na akci Krok ke zdraví, v sobotu 28.8. na Boží Dar?

24.8.2021 | Ivana Dobišová
Budeme se těšit na setkání! Pokud však přijedete autem, mějte na paměti, že požadatel akce nezajišťuje parkování. Město Boží Dar je však na návštěvníky připraveno a disponuje dostatkem parkovacích míst. Pro více informací klikněte na tento odkaz:  Příjezd a parkování na Božím Daru - Boží Dar (bozidar.cz). ... číst celý článek »
Partneři Kroku ke zdraví na Božím Daru

Loga parneru