Aktuálně

Mapa nebo šátek?

Mapa nebo šátek?

10.7.2018 | Ivana Dobišová
Obojí, nebo-li dva v jednom. Tento parádní a velmi praktický šátek s potiskem mapy Krušnohoří obdrží každý účastník Karlova kroku 2018 při registraci spolu se startovním číslem. Zaregistrujte se i Vy již nyní. ... číst celý článek »
Léto je tady! Teď už i podle kalendáře.

Léto je tady! Teď už i podle kalendáře.

21.6.2018 | Ivana Dobišová
Teplých dnů si užíváme už pěkně dlouho, ale teprve dnes můžeme o létě mluvit i podle kalendáře. To je přece parádní pocit mít před sebou krásné, slunečné dny, koupání, dovolenou, výlety s přáteli do přírody a mnoho veselých zážitků. Určitě si nenechte ujít náš Letní pochod přes hranice (z Božího Daru do Oberwiesenthalu) na Letní městské slavnosti u našich saských sousedů. Program slibuje pohyb, zábávu a hezké ... číst celý článek »
Naše Mája slaví a my gratulujeme!

Naše Mája slaví a my gratulujeme!

19.6.2018 | Ivana Dobišová
Stále usměvavá paní Mája Koutenská, která se v posledních letech stala neodmyslitelnou součástí všech Kroků ke zdraví slaví v těchto dnech své 85.narozeniny. Paní Máje, jež se stala pro mnohé vzorem pro svůj nezdolný optimismus, usměvavou tvář a chuť do života, srdečně gratulujeme, přejeme především pevné zdraví a stále veselou mysl a těšíme se na další společně odkrokované kilometry.  ... číst celý článek »
Chystáme pro vás prima prázdninový výlet

Chystáme pro vás prima prázdninový výlet

12.6.2018 | Ivana Dobišová
Prázdniny jsou doslova za dveřmi a my pro vás připravujeme kromě klasických Kroků ke zdraví také zajímavý prázdninový výlet s názvem Letní pochod přes hranice. Ale žádný strach nepůjde v žádném případě pouze o turistiku, ale o pěší výlet z Božího Daru do sousedního Oberwiesenthalu, na Letní městské slavnosti. Tento výlet si může užít celá rodina. V rámci "výletní" lékařské poradny bude ordinovat kožní lékař M ... číst celý článek »
Připravte si hole, seriál nordic walking pochodů Krok ke zdraví se blíží

Připravte si hole, seriál nordic walking pochodů Krok ke zdraví se blíží

6.6.2018 | Ivana Dobišová
Také letos připravujeme seriál oblíbených nordic walking pochodů na stejných místech jako minulé roky. Seriál odstartuje již 15.ročník Karlova kroku na Božím Daru. Zaškrněte si proto v diářích sobotu 25.8.2018 jako prima setkání na Božím Daru. Podrobnosti o programu pro vás připravujeme. ... číst celý článek »
Hlavní partneři seriálu

TAKOS Kudyznudy Asociace Nordic Walking