Aktuálně

Galerie fotek z Karlova kroku je naplněna

Galerie fotek z Karlova kroku je naplněna

27.8.2018 | Ivana Dobišová
Připomeňte si momenty 15.ročníku Karlova kroku v naší galerii. Například předávání šeku z vašeho startovného zástupkyni klubu SK Kontakt byl opravdu hezký zážitek. Děkujeme vám za účast a tím i za příspěvek! ... číst celý článek »
Počasí na Božím Daru překvapilo, ale neodradilo

Počasí na Božím Daru překvapilo, ale neodradilo

26.8.2018 | Ivana Dobišová
I přes velmi chladné počasí, zamračenou oblohu a každou chvíli hrozící přeháňky se na startu Karlova kroku sešlo 330 sportovců. Úderem 11.hodiny se vydali na tratě 5 a 15 km. A možná právě chladné počasí mnohé hnalo rychlým tempem do cíle. Ti nejrychlejší zvládli kratší trasu pod jednu hodinu. Rekordmanem se stal pan Zdeněk Mikšík s časem 39:25. Delší trasu ovládlo trio německých sportovců, zkušených nordic walker ... číst celý článek »
Toto číslo má již svého majitele, ale nějaké další může být právě Vaše

Toto číslo má již svého majitele, ale nějaké další může být právě Vaše

24.8.2018 | Ivana Dobišová
Již zítra startuje 15.ročník Karlova kroku. Počasí je objednané, program pevně stanoven a ceny pro vítěze i do tomboly připraveny. A co vy? Máte již své startovní číslo? Pokud ne stačí se dnes do 21:00 hodin zaregistrovat, nebo přijít zítra osobně do naší kanceláře na Městkém úřadu na Božím Daru a pak už se zapojit do našeho programu.  ... číst celý článek »
Karlův krok není jen pochod s měřeným časem

Karlův krok není jen pochod s měřeným časem

23.8.2018 | Ivana Dobišová
Nordic walking pochod Karlův krok není jen o rychlé chůzi a měření časů, ale třeba jen o vycházce s dětmi po značené trase a především o pohodově stráveném čase v krásné krušnohorské přírodě a zajímavém doprovodném programu. Od 13:00 hodin se o tu správnou sobotní pohodu postarají 3 bluegrassové/country skupiny ze Saska i z Čech. Nenechte si ujít náš malý Country festiválek v ... číst celý článek »
Karlův krok 2018 opět pro dobrou věc

Karlův krok 2018 opět pro dobrou věc

18.8.2018 | Ivana Dobišová
Karlův krok je nejen pohyb a zábava, ale je to také akce, která pomáhá. Stejně jako minulé roky se v rámci registrace bude vybírat 50 Kč, vybraná částka se spočítá a formou šeku předá klubu SK Kontakt Karlovy Vary, jeho předsedkyni paní Štěpánce Řehořkové. Je jasné, že vybrané peníze půjdou tím správným směrem, protože Sportovní klub SK KONT ... číst celý článek »
Partneři seriálu