Aktuálně

Akcí Kadaňské babí léto letos ještě nekončíme

Akcí Kadaňské babí léto letos ještě nekončíme

26.7.2018 | Ivana Dobišová
Letos náš seriál Krok ke zdraví rozšíříme. Plánujeme ještě jednu akci! O termínu, místě konání i o programu vás budeme průběžně informovat.  ... číst celý článek »
Tradiční – krušnohorská – originální = Anenská pouť na Božím Daru

Tradiční – krušnohorská – originální = Anenská pouť na Božím Daru

18.7.2018 | Ivana Dobišová
Anenská pouť se šťastnou sedmičkou přinese pro návštěvníky i místní obyvatele na Božím Daru řadu novinek. V sobotu 28. července se mohou těšit na více než šedesát řemeslníků a umělců a jejich originální výrobky z celých Krušných hor.   „Anenská pouť si zachovává tradiční charakter, vysokou kvalitu výběru krušnohorských řemeslníků a jejich produktů. ... číst celý článek »
Mapa nebo šátek?

Mapa nebo šátek?

10.7.2018 | Ivana Dobišová
Obojí, nebo-li dva v jednom. Tento parádní a velmi praktický šátek s potiskem mapy Krušnohoří obdrží každý účastník Karlova kroku 2018 při registraci spolu se startovním číslem. Zaregistrujte se i Vy již nyní. ... číst celý článek »
Léto je tady! Teď už i podle kalendáře.

Léto je tady! Teď už i podle kalendáře.

21.6.2018 | Ivana Dobišová
Teplých dnů si užíváme už pěkně dlouho, ale teprve dnes můžeme o létě mluvit i podle kalendáře. To je přece parádní pocit mít před sebou krásné, slunečné dny, koupání, dovolenou, výlety s přáteli do přírody a mnoho veselých zážitků. Určitě si nenechte ujít náš Letní pochod přes hranice (z Božího Daru do Oberwiesenthalu) na Letní městské slavnosti u našich saských sousedů. Program slibuje pohyb, zábávu a hezké ... číst celý článek »
Naše Mája slaví a my gratulujeme!

Naše Mája slaví a my gratulujeme!

19.6.2018 | Ivana Dobišová
Stále usměvavá paní Mája Koutenská, která se v posledních letech stala neodmyslitelnou součástí všech Kroků ke zdraví slaví v těchto dnech své 85.narozeniny. Paní Máje, jež se stala pro mnohé vzorem pro svůj nezdolný optimismus, usměvavou tvář a chuť do života, srdečně gratulujeme, přejeme především pevné zdraví a stále veselou mysl a těšíme se na další společně odkrokované kilometry.  ... číst celý článek »
Generální partner seriálu

Partneři seriálu