Aktuálně

On-line registrace je možná do pátku, 30.srpna, do 20:00

On-line registrace je možná do pátku, 30.srpna, do 20:00

29.8.2019 | Ivana Dobišová
Již za dva dny startujeme! Sobota slibuje vzhledem k předpovědi počasí opravdu pohodový den na Božím Daru, v rámci akce Krok ke zdraví. Pokud máte zájem o registraci k pochodu Karlův krok, určitě ji nenechávejte na poslední chvíli. Elektronické přihlášky jsme schopni z technických důvodů přijímat pouze do pátku, do 20:00 hodin. Pak už nemáme možnost připojení! Pak už bude možné se registrovat pouze v místě konání, ... číst celý článek »

"Slunečné počasí" hlásí předpověď na poslední srpnovou sobotu

28.8.2019 | Ivana Dobišová
Již za tři dny odstartuje 16.ročník Karlova kroku a podle předpovědi spolehlivého webového serveru www.wetteronline.de by měla být právě poslední srpnová sobota krásným, teplým a slunečným dnem. Bylo by fajn, pokud by sluníčko bylo hlavním patronem našeho a především vašeho Kroku ke zdraví! Do této chvíle se nám on-line zaregistrovalo téměř 200 účastníků. Neváhejte, přidejt ... číst celý článek »
Trička jako dárek pro účastníky Karlova kroku na Božím Daru

Trička jako dárek pro účastníky Karlova kroku na Božím Daru

24.8.2019 | Ivana Dobišová
Organizátoři se již připravují na účastníky Karlova kroku, ze seriálu akcí Krok ke zdraví. Stejně jako každý rok mají pro prvních 400 registrovaných účastníků připraven hodnotný dárek. Letos přišla na řadu opět trička. Dětské velikosti bohužel neumíme odhadnout, ale ani děti, které by se i ve velikosti XS ztratily, nepřijdou zkrátka. O dárky nebude nouze. ... číst celý článek »
Trasy Karlova kroku

Trasy Karlova kroku

21.8.2019 | Ivana Dobišová
Každá vycházka do okolí Božího Daru je jedinečná. Krásná příroda, úžasné scenérie i novinky na obou trasách Ježíškovy stezky nadchnou návštěvníky v každém ročním období. Nenechte si ujít společný výlet v rámci Kroku ke zdraví do malebného okolí Božího Daru ať už s holemi, nebo i bez. Uvítáme každého účastníka a o všechny se postaráme.   ... číst celý článek »
Krok ke zdraví zdaleka nenabízí pouze sport

Krok ke zdraví zdaleka nenabízí pouze sport

19.8.2019 | Ivana Dobišová
O tom, že nedílnou součástí zdravého životního stylu každého z nás je pohyb na čerstvém vzduchu není pochyb. Na pohybu je také postaven náš seriál Krok ke zdraví, kde se snažíme popularizovat aktivitu nordic walking. Nezapomínáme však ani na zábavu a v rámci každé ze zastávek seriálu nabízíme taneční, či hudební program. V rámci božídarské zastávky Kroku ke zdraví se vedle tradičného pochodu Karlův krok mohou návš ... číst celý článek »
Partneři seriálu