Aktuálně

Rozhledna na sousedním Fichtelbergu

Rozhledna na sousedním Fichtelbergu

17.7.2015 | Ivana Dobišová
Nad městečkem Oberwiesenthal na kopci Fichtelberg stojí výletní restaurace a hotel Fichtelberghaus. Z české strany sem vede silnička víceméně po vrstevnici z městečka Boží Dar, od Německa sem turisté jezdí většinou lanovkou nebo v rámci procházky po jedné z nesčetných turistických cest. Parkování ... číst celý článek »
Rozhledna na Klínovci

Rozhledna na Klínovci

13.7.2015 | Ivana Dobišová
Klínovec - nejvyšší hora Krušných hor je vyhledávaným výletním místem již od začátku 19.století. V 70. letech 19. století založil Richard Dotzauer Ústřední výbor na podporu výdělečné činnosti obyvatel Českého Krušnohoří. V r. 1882 propůjčila jáchymovsk&aac ... číst celý článek »
Za dva měsíce startujeme

Za dva měsíce startujeme

29.6.2015 | Pavel Beneš
Oblíbené Nordic Walking pochody na Božím Daru a v Kadani jsme rozšířili také o pochod v Mariánských Lázních a všechny odstartují pod jednou hlavičkou, jako seriál akcí Krok ke zdraví. Na všech akcích nabídneme zajímavý doprovodný ... číst celý článek »
Hlavním partnerem seriálu Krok ke zdraví je Česká pošta

Hlavním partnerem seriálu Krok ke zdraví je Česká pošta

28.6.2015 | Pavel Beneš
Zajímavou novinkou letošních Nordic Walking setkání bude nový produkt České pošty PohledniceOnline. Díky této mobilní aplikaci se Vaše foto z akce dostane do poštovních schránek Vaší rodiny, či Vašich přátel jako ta nejkrásnější pohlednice. Více se o t&eac ... číst celý článek »
Partneři Kroku ke zdraví na Božím Daru

Loga parneru