Kadaňské babí léto 2020

Časový harmonogram akce Kadaňské babí léto v roce 2020

11:30 otevření registračního místa před hotelem Split na Nábřeží Maxipsa Fíka
(pro prvních 200 registrovaných účastníků máme připravený dárek)
12.00 registrace účastníků a výdej startovních čísel
(registraci doporučujeme předem přes registrační formulář na našich webových stránkách, nebo jednoduše e-mailem na adresu info@krokkezdravi.com )
14.00 hromadný start pochodu Nordic Walking / 5 a 9 km z nábřeží před hotelem Split
(na Nábřeží Maxipsa Fíka bude stejně jako každý rok k dispozici půjčovna holí, Česká asociace nordic walking  zapůjčí hole LEKI zdarma, nutný je však průkaz totožnosti)
  informace o zábavném programu pro vás připravujeme
16.00 vyhlášení výsledků pochodu + tombola
(všechna startovní čísla jsou slosovatelná a tombola nabídne jako každý rok zajímavé ceny, dřevěné hračky, batohy, trička, knihy, hole nordic walking)

Další důležité informace

Parkování nezajišťujeme, nemáme vyhrazena žádná parkovací místa. Město Kadaň disponuje v okolí parkovacími místy na vyznačených parkovištích.

Kategorie pochodu na obou trasách

Toalety, v místě konání k dispozici veřejné toalety.

Škola malování s Varvarou Divišovou, pro všechny zájemce o štětce, akrylové barvy a plátna bude malířský ateliér s dohledem i cennými radami Karlovarské malířky fungovat po celý den. Svůj originál si každý může odnést jako milou vzpomínku na letošní Kadaňské babí léto.

Zdravotní poradna, po celé odpoledne bude kožní lékař MUDr. Daniel Horváth k dispozici pro zájemce o kontrolu pigmentových skvrn, či k případné konzultaci.

Občerstvení zajistíme účastníkům na trati pochodu zdarma. Jako každý rok budou na trati občerstvovací stanice k doplnění energie. Terasa u hotelu Split nabídne jako každý rok lahůdky z grilu a mnoho alko i nealko nápojů (toto občerstvení však pořadatel nehradí).

Startovné letos opět vybereme, protože jsme se rozhodli stejně jako vloni podpořit obětavou práci kočičího spolku Petronella v Kadani. Všechny příspěvky ve výši 50 Kč za osobu na konci registrace sečteme, vystavíme šek a předáme po vyhlášení vítězů zástupcům spolku.

Výsledky pochodu a fotografie z akce budou v nejkratším možném termínu zveřejněny na našich webových stránkách.

Máte další dotazy či nápady? Pište prosím na naší e-mailovou adresu info@krokkezdravi.com. Všechny Vaše dotazy zodpovíme.

 

Výsledkové listiny


 

Soubory ke stažení


 

 

 

Partneři


Registrační formulář

Vaše jméno a příjmení: *
Rok narození: *
Vyberte závod: *
Výběr délky trasy: *
kratší trasa             delší trasa
Bydliště - město: *
Vaše emailová adresa: *
Text vaší zprávy:
Kolik je 2+2

Všichni účastníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí. Svým podpisem potvrzují, že mají vlastní pojištění.
Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za úrazy účastníků v době konání soutěže, za materiální škody ani za případné ztráty vybavení či oblečení.
Každý účastník svým podpisem potvrzuje svůj souhlas s elektronickým zpracováním svých dat na přihlášce, jejich dalším vyhodnocením a zveřejněním na internetu.
Účastníci souhlasí s dalším použitím/zveřejněním fotografií či nahrávek z akcí Krok ke zdraví 2021 v médiích, případně k výrobě DVD a tiskových médií a to bez nároku na honorář.


Partneři Kroku ke zdraví na Božím Daru

Loga parneru