Lázeňský krok 2018

Časový harmonogram

9.00 otevření registračního místa v hotelu Krakonoš, v Mariánských Lázních
www.hotelkrakonos.eu (pro každého registrovaného účastníka připravíme dárek)
10.00 registrace účastníků a výdej startovních čísel
(registraci doporučujeme předem přes registrační formulář na našich webových stránkách, nebo jednoduše e-mailem na adresu info@krokkezdravi.com )
malířská škola karlovarského malíře Jana Samce
(v improvizovaném, ale plně vybaveném uměleckém ateliéru se širokou paletou akrylových barev, výběrem štětců a mnoha rozměry pláten si každý „malíř“ může zcela zdarma namalovat své vlastní umělecké dílo a odnést si jej jako památku na Lázeňský krok 2018 domů)
11.00 start pochodu Nordic Walking / 5 a 15 km od hotelu Krakonoš
všechny účastníky na trati také občerstvíme
(před hotelem Krakonoš bude stejně jako vloni k dispozici půjčovna holí, Česká asociace Nordic Walking v čele s instruktorkou Markétou Matušíkovou zapůjčí hole LEKI zdarma, nutný je však průkaz totožnosti)
  informace o další doprovodném programu pro vás připravujeme
   
15.00 vyhlášení výsledků pochodu + tombola
(první tři nejrychlejší v každé věkové kategorii oceníme věcnými cenami a pozor!!! všechna startovní čísla jsou slosovatelná, tombola nabídne jako každý rok zajímavé ceny, dřevěné hračky, batohy, trička, hole Nordic Walking, deštníky a knihy)

Po celý den zahraje k poslechu i k tanci country skupina Starší páni Tachov

Další důležité informace

Lázeňský krok odstartuje letos již po čtvrté a opět je součástí seriálu Krok ke zdraví! Také letos jej uspořádáme ve spolupráci s Klubem českých turistů Mariánské Lázně a za laskavé podpory Hotelu Krakonoš.

Parkování nezajišťujeme, nemáme vyhrazena žádná parkovací místa. V bezprostřední blízkosti hotelu je parkoviště.

Kategorie pochodu na obou trasách

Toalety budou účastníkům k dispozici v hotelu Krakonoš.

Občerstvení zajistíme účastníkům na trati pochodu zdarma.  Na obou tratích budou fungovat občerstvovací stanice k doplnění energie.
V Mariánských Lázních v rámci Lázeňského kroku nevybíráme žádné startovné!
Výsledky pochodu a fotografie z akce
budou v nejkratším možném termínu zveřejněny na našich webových stránkách.

Máte další dotazy či nápady? Pište prosím na naší e-mailovou adresu info@krokkezdravi.com. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

P.S. Připomínáme, že

Všichni účastníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí. Svým podpisem na přihláškách potvrzují, že mají vlastní pojištění.
Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za úrazy účastníků v době konání soutěže, za materiální škody ani za případné ztráty vybavení či oblečení.
Každý účastník svým podpisem potvrzuje svůj souhlas s elektronickým zpracováním svých dat na přihlášce, jejich dalším vyhodnocením a zveřejněním na internetu.
Účastníci souhlasí s dalším použitím/zveřejněním  fotografií či nahrávek z akce Krok ke zdraví v médiích, případně k výrobě DVD a tiskových médií a to bez nároku na honorář.

Výsledkové listiny


 

Soubory ke stažení

Plakát ke stažení (jpg 276 kb)

Leták ke stažení (jpg 259 kb) 

 

Partneři


Registrační formulář

Vaše jméno a příjmení: *
Rok narození: *
Vyberte závod: *
Výběr délky trasy: *
kratší trasa             delší trasa
Bydliště - město: *
Vaše emailová adresa: *
Text vaší zprávy:
Kolik je 2+2

Všichni účastníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí. Svým podpisem potvrzují, že mají vlastní pojištění.
Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za úrazy účastníků v době konání soutěže, za materiální škody ani za případné ztráty vybavení či oblečení.
Každý účastník svým podpisem potvrzuje svůj souhlas s elektronickým zpracováním svých dat na přihlášce, jejich dalším vyhodnocením a zveřejněním na internetu.
Účastníci souhlasí s dalším použitím/zveřejněním fotografií či nahrávek z akcí Krok ke zdraví 2015 v médiích, případně k výrobě DVD a tiskových médií a to bez nároku na honorář.


Partneři seriálu