Aktuálně

Průvodcem Karlova kroku bude opět Lukáš Budai

Průvodcem Karlova kroku bude opět Lukáš Budai

21.7.2017 | Ivana Dobišová
Takže, co všechno už víme o největší sportovní akci letošního léta, organizovanou Klubem Krušných hor? Start 26.8., 11.00 hodin na náměstí na Božím Daru; celý den moderuje Lukáš Budai; trasa závodu po značených tratích, kopírujících Ježíškovu stezku po božídarském okolí; na náměstí doprovodný program včetně výborné kávy z jedinečné "maringotky" ... číst celý článek »
Karlův krok i Karlsschritt

Karlův krok i Karlsschritt

19.7.2017 | Ivana Dobišová
Na Karlově kroku zazní čeština i němčina. Stejně jako každý rok se na Božím Daru sejdou čeští i němečtí vyznavači sportovní aktivity nordic walking. Oblíbený Karlův krok je každoročně zařazován do seriálu pochodů Nordic Walking Challenge a letos je úspěšně organizován s finanční podporou Evropské unie, z Evropského fondu pro regionální rozvoj.  ... číst celý článek »
Již po 14.odstartuje na Božím Daru Karlův krok

Již po 14.odstartuje na Božím Daru Karlův krok

16.7.2017 | Ivana Dobišová
Karlův krok, který zahájí v sobotu 26.srpna celý seriál Kroků ke zdraví, odstartuje letos již po čtrnácté v řadě! Nevynechal se ani jediný rok. Ne vždy počasí Karlovu kroku přálo, ale vždy to pořadatelský Klub Krušných hor a především všichni účastníci zvládli. Již po čtrnácté se akce zúčastní také zástupci České asociace nordic walking a nabídnou pro registrované účastníky zdarma půjčovnu holí k pochodu ... číst celý článek »
Anenská pouť na Božím Daru již za tři týdny

Anenská pouť na Božím Daru již za tři týdny

10.7.2017 | Ivana Dobišová
Anenská pouť na Božím Daru již za tři týdny. Více než pět desítek řemeslníků, umělců a výrobců a jejich originální výrobky z celých Krušných hor najdete právě na Božím Daru na tradiční Anenské pouti 29.července! www.bozidar.cz ... číst celý článek »
Přejeme všem pohodové léto!

Přejeme všem pohodové léto!

27.6.2017 | Ivana Dobišová
Léto je jiiž v plném proudu, prázdniny a doba dovoleným za dveřmi. Užívejte si ho plnými doušky! My už pro vás připravujeme oblíbená setkání s holemi nordic walking, s bohatým doprovodným programem a lékařskou preventivní poradnou v rámci našich akcí Krok ke zdraví. ... číst celý článek »
Generální partner seriálu

Česká Pošta

Hlavní partneři seriálu

TAKOS Kudyznudy Asociace Nordic Walking