Aktuálně

Ohlédnutí za Kadaňským babím létem

Ohlédnutí za Kadaňským babím létem

24.9.2017 | Ivana Dobišová
Letošní seriál pochodů Krok ke zdraví je minulostí. Úspěšně ho do cíle zavedlo v sobotu 23.září Kadaňské babí léto, které bylo ve znamení slunečné oblohy, přjemné teploty podzimního dne, usměvavých tváří účastníků a hladkého průběhu celého programu. O tom jsou ostatně krásné fotky v galerii těchto webových stránek. Ale co třeba pár zajímavých čísel? 1 jako jeden seriál, ... číst celý článek »
S úsměvem jde všechno líp

S úsměvem jde všechno líp

23.9.2017 | Ivana Dobišová
S úsměvem na tváři se také šel poslední pochod seriálu Krok ke zdraví, Kadaňské babí léto. Co nejdříve naplníme naší fotogalerii bezvadnými fotkami fotografa Ondřeje Kalmána. ... číst celý článek »
POZOR!!! elektronická registrace na pochod Kadaňské babí léto dnes pouze do 20:00

POZOR!!! elektronická registrace na pochod Kadaňské babí léto dnes pouze do 20:00

22.9.2017 | Ivana Dobišová
Elektronicky, či po e-mailu je možné se k sobotnímu pochodu v Kadani registrovat pouze do pátěční 20.hodiny. Pak už nejsme propojeni s internetem a Vaší případnou přihlášku si nepřečteme. Přihlásit se pak můžete osobně v Kadani přímo v den konání, v sobotu, 23.9. od 12:00. ... číst celý článek »
Registrační poplatek účastníků Kadaňského babího léta pro kočičky

Registrační poplatek účastníků Kadaňského babího léta pro kočičky

19.9.2017 | Ivana Dobišová
Již tuto sobotu vyvrcholí seriál nordic walking pochodů a zábavných doprovodných programů, cílených na fyzickou i duševní pohodu s názvem Krok ke zdraví, v Kadani. Na programu je na Nábřeží Maxipsa Fíka 7.ročník oblíbené akce Kadaňské babí léto. Letos jsme se rozhodli, že vybereme registrační poplatek ve výši 50 Kč a celkovou částku pak předáme kočičkám. Tedy ne rovnou jim, ale jejich obětavým pečovatelk ... číst celý článek »
Čeká nás ještě babí léto?

Čeká nás ještě babí léto?

16.9.2017 | Ivana Dobišová
Co si pro nás přichystá příroda, to nevíme, ale my připravujeme Kadaňské babí léto.  V sobotu, 23.září u hotelu Split na Nábřeží Maxipsa Fíka vás čeká již tradičně pochod nordic walking a v cíli mnoho zábavy především pro děti. Prvních 200 registrovaných účastníků obdrží věcný dárek. Ceny se budou rozdávat i v cíli, protože akci zakončí oblíbená tombola. Každé startovní číslo je totiž stejně jako každý rok sl ... číst celý článek »
Generální partner seriálu

Česká Pošta

Hlavní partneři seriálu

TAKOS Kudyznudy Asociace Nordic Walking